Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : AHC Vikings 14:5

22. 9. 2013

Zdravím všechny fanoušky jak profesionálního tak i amatérského hokeje. Včera dne 21. 9. 2013 začala nová sezona našeho týmu HC Fire Dragons. 1. kolo hokejové Hobby ligy Plzeňska připravilo jako našeho úvodního soupeře tým AHC Vikings, soupeře se kterým se už známe z minulé sezony.

               První třetina začala ve velice svyžném tempu a na první gól se nemuselo dlouho čekat. Protože úvodní gól zápasu a zároveň první gól našeho týmu v nové sezoně dal Ondra Valenta, který když měl puk na hokejce, nic nevymýšlel a vystřelil. Další gól padl chvilku po té. A to když Honza Krňoul sklepl puk svému bratrovi Martinovy a ten krásně zakočil. Po té se také trefil nejlepší střelec uplynulé sezony Martin Vít. Veliký náskok o 3 góly netrval ale dlouho, soupeři dvěma rychlými výpady snížily na rozdíl jediné branky. Stav po první třetině, ve které myslím si jsme byli lepším týmem byl 3:2.

               Ve druhé třetině soupeři dokonce vyrovnali. A tak se zase hrálo od nuly. Ale né dlouho k puku se dostal Petr Hanzl a parádně zakončil. Hned na to se také prosadil náš kapitán Honza Krňoul, když bekhendem dokázal propasírovat puk za brankovou čáru. Další gól pak přidal po výborné práci v předbrankovém prostoru Michal Vacátku. Soupeři dokázali také vstřelit gól, ale odpověď na něj byla okamžitá a to když po nádherné a přesné přihrávce Petra Hanzla zakončil Martin Vít parádně pod víko. Stav po druhé třetině tedy 7:4.

               Ve třetí třetině jsme spustily, jak se říká opravdovou střelnici. Hned na začátku třetiny vypálil od modré čáry Petr Musil a trefil to parádně. Další a svůj druhý gól dával Martin Krňoul. Poté přidal také svůj druhý gól Petr Hanzl. Pak se prosadil i Milan Albrecht po skvělé kombinaci se svými spoluhráči dokázal puk dostat za brankářova záda. Soupeři dali pak také ještě jeden gól. Gólů padalo opravdu dost, konec to ale ještě nebyl, další gól dával opět Petr Hanzl, který zkompletoval svůj hattrick. Další gól pak padl po našem tlaku v útočném pásmu, kdy si parádně vyměnili puk Martin Vít s Petrem Hanzlem a zakončujícím Martinem Krňoulem, který také zkompletoval svůj hattrick. Pak jsme ještě dostaly možnost zahrát si přesilovou hru po faulu od jednoho ze soupeřů. A tu po krásné kombinaci, kdy si opět výborně vyměnili puk Martin Vít s Petrem Hanzlem, zakončil svým 4 gólem Martin Krňoul. Stav na konci zápasu tedy 14:5.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31