Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : AHC Vikings 6:3

5. 2. 2013

Včera dne 2. 2. 2013 náš tým sehrál zápas Hobby ligy a to s týmem AHC Vikings. Zápas, ve kterém naše řady byli velmi malé, jsme dokázali nevím sám jak ubojovat. Myslím, že jsme předvedli výkon a bojovnost jako z jiné planety. Soupeřovi jsme nedávali moc prostoru k rozehrávce. Zápas se hrál ve vysokém tempu, ve kterém nechybělo mnoho osobních soubojů, drobných potyček ale i krásných gólů.

V první třetině ovšem jako první otevírali skóre soupeři, když ovšem puk doputoval za záda našeho brankáře po foulu na něj samotného. Ale ke konci první třetiny to bylo srovnané díky nahození Ondřeje Valenty a výborné dorážce Martina Víta. Stav po první třetině tedy 1:1

Ve druhé třetině náš tým zabral a hrál opravdu velmi aktivně. Vytvořili jsme si obrovské množství šancí, které ale bohužel neměli to správné zakončení. Ale nakonec přece jen přišla odměna za naše úsilí. A to poté co Ondra Valenta na modré nad ničím nepřemýšlel, poslal puk na branku a ten skončil v soupeřově síti. Nádherný hokejový moment a obrovská radost na naší střidačce. Poté se náš tlak ještě více vystupňoval a vedl k další naší trefě, kdy se dokázal prosadit Michal Vít. Poté ovšem soupeři dokázali snížit, ale netrvalo to ani pár minut a Martin Vít skóroval již podruhé v dnešním zápase po přihrávce Martina Krňoula. A tak stav po druhé třetině 4:2

Třetí třetinu, jako by se náš tlak opět vystupňoval. Dokázali jsme si vytvořit opět obrovské množství šancí. A jedna z nich vedla ke gólu a to ta když Honza Krňoul nahodil puk na soupeřovu branku a Milan Albrecht se dokázal výborně zorientovat a zakončit. A opět veliká radost na naší straně. Ke konci třetiny však soupeři dokázali snížit a tak poté vyzkoušeli i hru bez brankáře, která se více povedla nám, když Martin Vít vypíchl puk soupeři a dokázal skompletovat svůj hattrick střelou do prázdné branky. Stav na konci zápasu tedy 6:3.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30