Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC Chlumčany 1:1

19. 2. 2012

Dnes 18.2.2012 hrál náš tým druhé vzájemné utkání na domácím ledě s pro nás dost těžkým soupeřem HC Chlumčany, se kterým v prvním vzájemném utkání prohrál 8:0 a myslím, že to byla největší prohra našeho týmu. A také proto jsme říkali, že tento zápas bude velmi těžký. Ale zvládly jsme to né úplně na výbornou, ale odvedli jsme dobrou práci v defenzivní i ofenzivní činnosti. No a nesmím zapomenout na opět skvělého Kláska v naší brance, který nás držel do poslední minuty.

                V první třetině byl ve hře z naší strany drobný chaos, který vedl k chybám jak v obraně, tak i v útoku. Formace byli rozházené, chybělo nám pár výborných hráčů. Naše hra se ale v polovině druhé třetiny zlepšila, avšak nakonec puk zaplul do naší sítě po výborné střele z mezikruží. No a tak byl stav po první třetině pro nás nevyhovující 0:1 pro hostující celek HC Chlumčany.

                Druhá třetina přinesla hokej nahoru dolu, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Byly zde obrovské šance, a výborné zásahy brankářů, kteří si myslím že bojovali více než hráči v poli. Byl to spíše souboj gólmanů. U mantinelů se také začalo přiostřovat. Hokej se ale musel líbit, měl všechno, co k němu patří. No ale po šancích na obou stranách se po druhé třetině skóre neměnilo, takže platilo stále 0:1 pro hosty.

                No a ve třetí třetině už jsme začali hrát hokej, který se i nám samotným líbil. Měli jsme šance. Soupeřovi útoky jsme dobře zastavovali. A také proto konečně padl gól z naší strany, který vstřelil Martin Vít. A na naší střídačce propukla veliká radost, která byla myslím oprávněná za výkon, který jsme předvedli. V posledních minutách jsme pak mohli zvýšit po výborném úniku Karla Tatíčka a poté v přesilové hře 5 na 3, ale bohužel soupeři se výborně bránili a nepustily nás téměř k ničemu. No a tak zápas skončil pro nás přijatelně a myslím si spravedlivě 1:1. Takže alespoň bod si z dnešního utkání odnášíme, a pořád ještě bojujeme o účast v play-off Hobby ligy. Takže doufám, že naše výkony z posledních zápasů nám vydrží. Myslím, že proto každý udělá maximum.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31