Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC HURSCH 9:2

7. 10. 2012

Dnes dne 6.10.2012 hrál náš tým HC Fire Dragons zápas 3. kola Hobby ligy ve kterém přivítal na domácím ledě v Rokycanech tým HC Hursch. Podle našich předpokladů jeden ze silných konkurentů v naší soutěži. Zápas, ale skončil pro nás velmi překvapivě dobře.

                První třetina začala ze strany našeho týmu velice dobře. V páté minutě otevíral skóre zápasu po skvělé přihrávce od svých spoluhráčů přesnou střelou pod horní tyč Petr Hanzl. Hned poté padl další skvělý gól, když dorážel Michal Vacátko po střele Martina Víta, který tak trošku zaspal a přišel na zápas až v průběhu první třetiny. Jenže náš tým poté udělal pár drobných chyb, které vedli k vyrovnání skóre, kdy dvěma rychlými góly soupeři srovnali na 2:2. A tento stav platil i po první třetině.

                Ve druhé třetině už náš tým předváděl výkon, kterým zatím všem soupeřům víceméně nedával šanci se usadit v našem pásmu. Svým tlakem jsme dokázali, ač v oslabení dát třetí gól, který dával Martin Vít po skvělé přihrávce Martina Krňoula  a to v našem oslabení.  To ale nebylo vše, další gól padl ještě v tomtéž oslabení našeho týmu, kdy po skvělé spolupráci se svými spoluhráči zakončoval svým prvním gólem v sezóně Martin Krňoul, který doteď sbíral pouze skvělé asistence. Po výborné práci všech formací, kdy všichni hráči do soubojů o puk dávali úplně všechno, přišel ještě jeden výpad z naší strany, kdy zakončoval dnes opět skvěle hrající Pavel Kolman. A tak stav po druhé třetině 5:2.

                Třetí třetinu už jsme ovládli opět svojí bojovností ,  neustálím tlakem, který jsme si postupně vytvářeli. Přihrávky se zlepšovali, naši hráči jezdily, jako kdyby byl začátek. Připadalo mi to jako kdyby nám síly přibývali. A přišel další gól, který dával Petr Musil. Sedmý gól přidával opět po skvělé akci Petr Hanzl, který už dával svůj druhý gól. Další gól a svůj první gól v sezoně pak dal kapitán Honza Krňoul, kterému po vybojování puku od Pepy Mlejnka, který bojoval dnes opravdu jako drak a Milana Albrechta přihrával Jirka Kraus. No a bylo to už 8:2. Poslední gól našeho týmu a svůj druhý gól v tomto zápase dával Michal Vacátko a pečetil tím náš opět skvělý výkon a výhru, která byla myslím si opět oprávněná. Stav na konci zápasu tedy 9:2.

Chtěl bych opět všem hráčům poděkoval, za skvěle odmakaný zápas a za to, že hráli až do závěrečné sirény. No a také Kláskovy, který opět hájil naší branku a svými skvělými zákroky nás určitě velmi podržel jako vždy. Takže ještě jednou všem díky a velká pochvala jak ode mě tak i od našeho trenéra Miloslava Krňoula. A jen tak dále.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31