Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC Nevřeň 2:4

5. 3. 2012

Skvělý nástup našeho týmu byl asi tím hlavním důvodem, proč náš soupeř HC Nevřeň potom předváděl hru, která se hokeji vůbec ale vůbec nepodobala. Tím, že jsme vstřelily první gól jsme soupeře donutily k neuvěřitelné agresivitě, která mohla vést až ke zranění někoho z našich hráčů.

            První třetina nebo spíše úvod zápasu patřil našemu týmu, kdy se hned v prvním střídání druhé formace využila chyba soupeře na modré čáře, kterou proměnil po přihrávce svého bratra Martin Krňoul. Ale radost bohužel netrvala dlouho díky naší chybě na modré soupeři vyrovnali. A pak to začalo být peklo náš tým soupeře viditelně přehrával a to se mu nelíbilo. Začalo přibývat zákroků, které hraničily s vyššími tresty než dvou minutovými. Kvůli tomu že jsme se začali i drobet bát o své zdravý jsme udělali pár chyb které nás stáli góly do naší sítě.po první třetině tedy stav 1:4 pro soupeře.

            Druhá třetina patřila tvrdé hře, častým potyčkám vyvolaným dočista bezdůvodně našimi soupeři, kteří se chtěli pořád jen prát. My jsme díky bohu ale udrželi nervy a nenechali jsme se vyprovokovat. Takže stav se po druhé třetině neměnil a zůstal 1:4.

            No a třetí třetina byla úplně tou nejhorší třetinou v této sezoně pro náš tým. Byl to opravdu boj o vlastní zdravý. Zákroky soupeřů už přesahovali vše. Nejhorší bylo to, že rozhodčí tyto zákroky nepískali a o to to bylo horší. Napřed byl ostrý zákrok na našeho útočníka Martina Krňoula, který se hodně špatně zvedal, poté na jeho bratra Honzu. Když pak Patrik Plachý u branky vysvětloval soupeři, aby se na to vykašlal hrát takhle tak bezdůvodně dostal ránu pěstí do obličeje což si myslím, že už bylo opravdu moc. Poté se i Marek Benda pustil do šarvátky s dalším provokatérem soupeřova týmu. Nebezpečných zákroků bylo až příliš mnoho, ale my jsme se snažily zase hrát hokej a dali jsme alespoň kontaktního góla, ale to už bylo všechno co se odehrálo v tomto utkání ,které ze soupeřovi strany nemělo z hokejem co dělat a doufám že to nezůstane bez následků. Takovýto tým nemá v hobby lize co dělat. Zápas tedy skončil 2:4 ve prospěch soupeře. Škoda že jsme neproměnily naše šance, kterých nebylo zrovna málo.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31