Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC Šeříkovka 3:7

24. 3. 2012

 První vzájemný zápas s tímto soupeřem dopadl dost smolně pro náš tým. A dnes byl náš tým možná až příliš přemotivovaný a asi proto měl zápas průběh, jaký měl.

            První třetina přinesla sice šancí mraky, ale góly bohužel padaly spíše do naší sítě a to díky chybám v naší rozehrávce a rychlým brejkům soupeře. Nebyli jsme horším týmem to určitě ne, ale nedokázali jsme potrestat šance které jsme měli a  k tomu soupeře podržel jejich gólman. Mimochodem soupeře jsme přestřílely poměrem 52:18 v náš prospěch, skóre však lépe hrálo do karet soupeři. Po první třetině 0:4

            Ve druhé třetině se toho moc nestalo, hrálo se nahoru dolu, góly padali už i do soupeřovi sítě a to po výborné práci před brankou a skvělé přihrávce dotlačil puk do sítě Martin Krňoul. Poté dával druhý gól po výborné přihrávce od svého bratra Michala Martin Vít a bylo to 2:4. Pak dal ještě gól z naší strany obránce Odra Valenta krásným bekendem pod horní tyč. Jenže pak další chyba v naší obraně a další gól z brejku soupeřů. Ať jsme se ale snažily tlačit do branky střílet s každé pozice gól se nám nepovedlo vstřelit. Byli jsme zklamaní po neustálém tlaku, kdy jsme soupeře víceméně nepustili s jejich obranného pásma se nám střelecky nedařilo. Po druhé třetině 3:5

            Ve třetí třetině už jen soupeři přidali ještě dva góly a získali tím náš skalp, který jsme jim dali sami až příliš mnoha chybami jak v obraně, tak i v útoku. Konečný stav tedy 3:7

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31