Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC Tornádo 10:4

20. 9. 2012

Dne 18. 9. 2012 hrál náš tým úvodní zápas 1. kola hobby ligy a to proti týmu HC Tornádo. A myslím, že všichni hráči se už nemohli dočkat zahájení zápasu.

                Začátek zápasu, na který jsme se tolik těšily a také tolik připravovali tak jako na celou tuto sezónu začal velmi dobře možná až nad míru dobře. Hned ve 4 minutě vytahoval brankář hostů puk ze své sítě poprvé a to po střele od modré, kterou dorazil za brankovou čáru úvodním gólem této sezóny Petr Hanzl. Po necelé minutě přidal svůj první gól i Martin Vít po skvělé a přesné přihrávce od Pavla Kolmana. Netrvalo to dlouho a Martin Vít přidával další parádní trefu po přihrávce tentokrát od Martina Krňoula. Po neustálém tlaku našeho týmu přišla další trefa do branky soupeře, když od modré pálil Petr Musil. Na konci první třetiny ovšem přišla rychlá dvougólová odpověď hostů. Po první třetině stav 4:2.

                Ve druhé třetině pokračoval tlak našeho týmu , krásné akce, střelba od modré pokusy o teč. Hra byla ve velmi rychlém tempu z naší strany, které vedlo k dalšímu gólu, který dal jeden z našich matadorů Josef Mlejnek, který si oslavu gólu opravdu užíval. Po necelých 2 minutkách přidával již 5 gól našeho týmu dnes výborně hrající Kolmi po skvělé kombinaci se svými spoluhráči. Na naší straně šance přibývali opravdu velice rychle. A proto také další trefu do soupeřovi branky, přidal Michal Vít. Soupeři pak ale rychle odpověděli gólem na 7:3. Osmí gól pak střelou od modré zakončil druhou třetinu Petr Holeczy. Stav po druhé třetině 8:3.

                Třetí třetina pokračovala ve velkém tempu. Náš tým opět pálil ze všech pozic. A najednou přišel další gól a to druhý gól Pepy Mlejnka, který hrál tedy opravdu životní zápas a na začátku sezóny se může těšit skvělou střeleckou formou. Soupeři sice dali ještě jeden rychlý gól do naší sítě, na který bohužel skvěle chytající Klásek nestačil. A na konečných 10:4 upravil skóre Svou druhou trefou Petr Musil. Myslím, že tento zápas vyhrál ten tým, který to víc chtěl.  A my jsme dřeli opravdu od začátku do konce. No a jak říká jedno staré přísloví: ,, když opravdu věříš ve vítězství, tak se ti ho také dostane“.  

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31