Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : HC Tornádo 6:2

6. 12. 2011

               Dne 4.12.2011 jsme hráli zápas dalšího kola hobby ligy na který jsme se všichni moc těšily. Hráli jsme s týmem, který je sice neposledním místě tabulky, ale pro nás bylo důležitější hrát naplno a bruslit až do konce jako kdybychom hráli s prvním týmem tabulky. Náš protivník HC Tornádo byl určitě soupeř, který se nesmí podcenit a to jsem také díky bohu neudělali.

                V první třetině to sice z počátku vypadalo, že nemá hra z naší strany hlavu ani patu (z čehož také bohužel padl první gól hostů z Tornáda), ale postupně se začal náš tým zvedat jak v osobních soubojích tak i v herním projevu. Opravdu nic jsme nenechali náhodě. A najednou z našeho tlaku vzešel první gól, který dal Michal Vacátko když dorážel střelu Martina Víta. A možná nebo spíše určitě nás tento gól nastartoval ke skvělému výkonu, který jsme začali předvádět. Měli jsme neustálý tlak až do konce první třetiny ale góly ne a ne padnout. Ani jedna formace se nemohla střelecky prosadit.

                Ve druhé třetině se ale konečně střelecky prosadil kapitán Jan Krňoul po skvěle vybojovaném puku od Karla Tatíčka a ještě lepší přihrávce od svého bratra Martina zpoza branky (opravdu asi platí ,,kdo si počká ten se dočká“) . no a v tu ránu jsme vedli . poté přišlo další výborné střídání kdy první, druhá i třetí obzvlášť třetí lajna si vytvořila skvělé šance, jak Milan Albrecht, který skvěle bojoval o puky u mantinelu, tak Pavel Michálek i Bouča se párkrát rozjel a dostal do šance. Najednou přišel další gól z naší strany po skvělém úniku Martina Krňoula, který krásně zakončil bekhendovým blafákem a vedli jsme o dva góly. Netrvalo to dlouho a Vaci střelou z dálky prostřelil brankáře soupeřů počtvrté. Pak soupeři na náš gól ale rychle odpověděli a bylo to 4:2

                Třetí třetinu jsme už však nepustily a poskvělé přihrávce se dostal kapitán k puku a rychlým únikem zakončil. A vedli jsme o 3 góly. Celý náš tým už věřil, že tenhle zápas už si opravdu pohlídáme a taky že ano. V posledních minutách prostřelil brankáře Tornáda Jiří Kraus a završil tak skvělý výsledek  a kvalitní výkon a hlavně první výhru našeho týmu na krásných 6:2. A myslím že za tu dřinu a také samozřejmě skvělého Loužu v brance , který nás hodně podržel to byla zasloužená výhra. Nesmím také zapomenout na hojný počet diváků, kteří s námi byli až do konce a prožívali s námi každou naší šanci a hlavně každý gól. Takže děkujeme a buďte s námi i nadále PS. Děkujeme i za skvěle vytvořený plakát právě od diváků pro nás HC FIRE DRAGONS 2011. Jen tak dál ať můžeme stoupat výš.  

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31