5. 3. 2014

23. kolo, sobota 1. 3. 2014, Rokycany

HC Fire Dragons           9:6            HC HURSCH

(6:0,2:2,1:4)

Dnes dne 1. 3. Sehrál náš tým západ dalšího kola Hobby ligy, ve kterém změřil síly s týmem HC Hursch. A byla to opravdu gólová podívaná. Náš tým dokázal nekompromisním nástupem do první třetiny vyvinout obrovský tlak na soupeře, který vedl k tomu, že po první třetině náš tým vedl už 6:0. Ale to nebylo vše ve druhé třetině pak přidal další góly, ale bohužel i soupeří přidali své první zásahy. Zápas ale nakonec po neuvěřitelném množství šancí, osobních soubojů a skvělých zákroků brankářů skončil vyrovnanějším poměrem, než to vypadalo po první třetině a to 9:6, soupeři totiž dokázali třetí třetinu vyhrát 4:1 na branky. Ale i tak pěkný zápas dobře odehraný bez větších chyb. A zasloužená výhra za plný počet bodů. Nezbývá říci jen tak dále draci naši.

HC Fire Dragons: Jan Hrubý, Jaroslav Kantner, Petr Hanzl, Radek Hyťha, Jiří Kraus, Petr Musil, Jan Krňoul, Martin Krňoul, Martin Vít, Milan Albrecht, Ondřej Valenta, Pavel Kolman