Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : Hursch 3:2

20. 10. 2013

Dnes dne 19. 10. 2013 sehrál náš tým zápas již 6. kola Hobby ligy, ve kterém přivítal na svém domácím ledě tým HC Hursch. No a zápas to byl velice povedený. Byla vidět velká touha po vítězství na obou stranách. Nakonec však byl náš celek úspěšnější.

V první třetině však poté co Honza Krňoul netrefil odkrytou branku, soupeři nelítostně udeřili a dostali se do vedení. Po chvilce hry, která se přelévala ze strany na stranu, dokázal náš tým před koncem první třetiny srovnat na 1:1. A to díky trefě Martina Víta. Už od první minuty jsme věděli, že pokud do toho nedáme úplně vše tak nedokážeme soupeře přehrát. Jak se říká, byl to boj o každý milimetr na ledě. Stav po první třetině tedy 1:1.

Ve druhé třetině si soupeři vytvářeli dobrý tlak, ve kterém měli mnoho šanci. Dnes ale skvěle chytající Honza Hrubý v naší brance nepřipustil, aby soupeři dali další gól. A několika opravdu skvělými zákroky držel náš tým. A možná díky tomu se nám podařilo pak vstřelit druhý gól, který dal opět Martin Vít. Ve druhé třetině se pak už nic dalšího nestalo náš tým si dokázal udržet toto vedení do konce této třetiny. Stav tedy byl po druhé třetině 2:1.

Ve třetí třetině opět začátek patřil hostům, kteří měli opět mnoho šancí. Avšak ani jedna z nich neskončila gólem. Náš tým se ale taky dostal do tlaku, ve kterém měl také pár dobrých šancí. Gól však přišel až téměř v polovině třetí třetiny, kdy se za naší obranou zjevil útočící hráč soupeře a v samostatném nájezdu dokázal Honzu v brance překonat. Soupeři tak srovnali v dramatickém zápasu na 2:2. Poslední minuty zápasu byli opravdu příšerné. Nikdo nechtěl udělat chybu. Každá střela, která mířila na branku, byla v této chvíli nebezpečná. Nakonec ale náš tým dokázal dát gól na 3:2, když se po spolupráci se svými spoluhráči prosadil Ondra Bažant. Avšak zápas ještě zdaleka nekončil. Ještě pár minut zbývalo. Náš tým ale si náskok už pohlídal, i když ještě v závěru hrál oslabení. A když zazněla závěrečná siréna tak si každý hráč opravdu oddechl. Radost z dnešní výhry byla opravdu znát. Konečný stav tedy 3:2.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31