Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : SAH Plzeň 4:1

19. 12. 2011

 Dnes dne 18.12.2011 náš tým Fire Dragons hrál poslední zápas letošního roku proti týmu SAH Plzeň a to na domácím stadionu v Rokycanech. Zápas jsme nakonec vybojovali ve třetí třetině ve které to na začátku vypadalo na na velice dramatický boj  při stavu 1:1 po druhé třetině.

První třetinavě přinesla z naší strany hru která byla opět až moc pohotová, a právě díky tomu jsme jsme opět inkasovali jako první góla, který vznikl z naší chyby na modré čáře ale, hlavně díky naší nezodpovědné hře. Tým SAHU si vytvořil pár dobrých šancí, ale náš tým po polovině první třetiny začal neuvěřitelně tlačit a a soupeře prakticky nepustil z jejich obranného pásma. Měli jsme mnoho šancí při kterých jsme několikrát nastřelily tyč a několikrát i břevno. A ke konci první třetiny vstřelil vyrovnávací gól skvělou střelou od modré čáry nejlepší střelec našeho týmu Michal Vacátko po výborné přihrávce od Michala Víta. Nakonec tedy první třetina skončila nerozhodně 1:1.

            Druhá třetina přinesla opět mnoho šancí na naší straně soupeři se prakticky k ničemu nedostali. Opět jsme trefofali bud tyč nebo jsme neproměnily nájezdy jako třeba Martin Krňoul a Michal Vít, kteří se do takové šance dstaly víckrát. A tak tedy druhá třetina zůstala bez gólu a tak platil stav 1:1.

            Třetí třetina však přinesla rozuzlení výsledku a gólovou nadílku z naší strany soupeřům. Vítězný gól našeho týmu vstřelim hráč číslo 19 Martin Krňoul po střele z voleje od Petra Holeczyho se dostal nejrychleji k dorážce a i s trochou štěstí propasíroval puk za brankovou čáru. Další gól pak přidal Martin Vít střelou zápěstím, kterou krásně umístil a brankář neměl šanci. No a úplnou tečku zápasu a vlastně poslední gól tohoto roku dal opět Martin Krňoul. Když ujel obráncům soupeře. Skóre zápasu se tedy zastavilo na čísle 4:1 pro náš tým HC Fire Dragons 2011. A myslím si,  že i díky výtečnému Loužovi v brance jsme tento zápas ubojovali a také určitě díky početné skupině fanoušků, kteří si opět nenechali náš zápas ujít.

            Jsem moc rád že jsem tento rok zakončili s noblesou a ukázali jsme že náš tým je ucelený kolektiv, který když zapne a soustředí se na to co má dokáže být velikou hrozbou pro soupeře. Nestačí jen popřát mnoho zdarů v roce následujícím ve kterém doufám budeme alespoň tak úspěšní jako v tomto roce ve ketrém náš tým vznikl a vybudoval si základ pro skvělě předvádění hokeje. A hlavně nezapomínejme!

                                    ,,Kde je srdce, tam je síla“.

 

 

Přeji vám krásné svátky a nashledanou v novém roce 2012.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31