Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : Vikingové 1:4 (2. zápas Play Off)

16. 4. 2013

Včera dne 15. 4. 2013 sehrál náš tým odvetný zápas Play off, ve kterém jsme opět hráli s týmem Vikingů. A náš cíl byl jasný, vyhrát jinak sezóna končí. Bohužel pro nás štěstí při nás nestálo a druhý zápas s tímto soupeřem jsme opět prohráli, ale opět jsme určitě nebili tím horším týmem.

Hned v první sezoně jsme dostali rychlý gól, který nás asi posadil, protože ač jsme měli pak veliké množství šancí tak gól se nám dát nepovedlo. Pálily jsme na soupeřova gólmana opravdu ze všech pozic. Ale střelecké štěstí bylo prostě pryč.

Ve druhé třetině se toho moc nestalo. Oba dva týmy se tlačily do branky, nahazovali puky, hráli více do těla a možná i proto skončila druhá třetina 0:0. Nesmím zapomenout na skvělé výkony obou brankářů, kteří drželi své týmy.

Ovšem třetí třetina z naší strany zase hrůza. Propadali jsme v obraně soupeři jeli několikrát na Kláska samotní. Ale pro tentokrát neproměnily. Gól přišel až v polovině třetiny, kdy se povedlo našemu celku snížit. A to po souhře Martina Víta a zakončujícího Petra Hanzla. Takže najednou existovala naděje, že se s utkáním dá ještě něco dělat. Avšak soupeři odpověděli na náš kontaktní gól až moc rychle a své dvoubrankové vedení si vzali zpět. Ke konci třetiny se hra často přerušovala kvůli drobným i větším šarvátkám, kdy mezi našimi a soupeřovi hráči došlo k výměně názorů. A trestné lavice na obou stranách se rychle plnily. Avšak, nám už v té chvíli nepomohlo nic soupeři minutu před koncem zasadili poslední ránu a vítězstvím 4:1 si pojistily postup do finále Hobby ligy. Ale i když jsme prohráli, chci všechny hráče moc pochválit za perfektní výkony v této, myslím si velmi úspěšné sezoně. Kdy náš tým v základní části skočil na druhém místě. Takže velká gratulace a doufejme, že příští sezona je naše. Takže hodně štěstí do budoucna. A doufám, že oheň draků jen tak nevyhasne.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31