Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : Vikingové 2:6

3. 3. 2013

 

Včera dne 2. 3. 2013 sehrál náš tým zápas dalšího kola Hobby Ligy, kdy tentokrát na domácím ledě přivítal tým Vikingů. Zápas probíhal ve vysokém tempu, který náš tým už v závěru bohužel nevydržel díky tomu, že spoustu našich hráčů trápí marodka, ale i tak si myslím, že náš tým nebyl rozhodně tím lepším týmem a soupeře jsme místy nepustily z jejich pásma.

V první třetině se nám sice povedlo dát první gól zápasu a opravdu jsme věřily v úspěch v tomto zápase. Soupeřům se ovšem povedlo brzy vyrovnat. Náš tým ale díky trefě Martina Víta zvýšil na 2:1 a my stále pevně věřili alespoň v nějaký bod z tohoto zápasu. No a po první třetině jsme vedli 2:1.

Ve druhé třetině jsme soupeře dostávali pod veliký tlak a místy jsme jim téměř nepučily puk. Mnoho šancí, které jsme měli, bohužel ale gólem neskončily. Soupeřům se pak podařilo zůžitkoval své šance a otočil zápas ve svůj prospěch a to na 3:2. My jsme se ale nevzdávali a naše šance přibývali. Gól ale nepadl. Stav po druhé třetině byl tedy 2:3.

Ve třetí třetině jsme se snažily ze sebe vydat co nejvíce, ale už na to bohužel opravdu nebyli síly. A tak v polovině třetí třetině nám soupeři zasadily rozhodující úder a to když zvýšili na 4:2. Náš tým dvě třetiny hrál výborně, koncentrovaně ale bohužel se hokej hraje na tři třetiny a v té už jsme to nezvládli a soupeři pak přidali ještě dva góly a vyhráli tak 2:6. Ale i tak chci všechny naše hráče pochválit a poděkovat že do utkání opět dali všechno a ukázali, že i když nejsme v plné síle, můžeme hrát vyrovnaně s každým. Nezbývá jen popřát, aby se všichni naši nemocní hráči brzy uzdravily. Ta nejdůležitější část sezony teprve přijde.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31