Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons : Vikingové 4:5 (1. zápas Play Off)

13. 4. 2013

Včera, dne 12. 4. 2013 sehrál náš tým první zápas PLAY OFF Hobby ligy, kdy jsme se střetly s týmem Vikingů. Zápas ve velikém tempu bohužel skončil smolně pro náš tým, kdy jsme si nedokázali udržet vedení a vlastními chybami jsme zápas ztratily.

V první třetině jsme se hned v úvodu dostaly do vedení, když se po nahození nejlépe zorientoval v brankovišti soupeře Pepa Mlejnek. A náš tým vedl. Poté přicházeli šance na obou stranách, které se nedařilo ani jednomu z týmů proměnit. A tak se skóre měnilo, až v závěru třetiny kdy se soupeři také prosadily a srovnali na 1:1.

Ve druhé třetině jsme se opět dokázali prosadil hned v úvodu a to jmenovitě Milan Albrecht kdy opět dorážel puk do branky soupeře. Poté se náš tlak velice stupňoval a šance na naši straně přibývali. Soupeře to donutilo k faulům a my hráli i pár přesilovek ale gól se nám dát nepodařilo. Poté jsme dokonce soupeře na téměř tři minuty zavřeli v jejich obranném pásmu. Nakonec další gól přišel a to když se trefil Pavel Kolman. To bylo to poslední, co se v druhé třetině stalo. Stav po tedy 3:1.

Ovšem třetí třetina se nám vůbec nepovedla a moc dobře jsme jí nezvládly. Přestali jsme bruslit, nebránili jsme tak dobře jako na začátku a chyby přibývali a to využily soupeři. Tato třetina střelecky patřila jim. Vyhráli ji 4:1. Jediný gól se povedlo dát až v úplném závěru Milanovi Albrechtovi. A tak náš tým smolně prohrál 4:5. Ale nic není ztraceno v pondělí 15. 4. 2013 nás čeká druhý vzájemný souboj a až tam se rozhodne kdo je lepší a kdo nakonec otevře bránu do finále. Doufejme že budeme úspěšní.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31