Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fire Dragons 2:2 Severní větry Stříbro

20. 11. 2011

                Dnes 19. 11. jsme hráli zápas dalšího kola Hobby Ligy a to už 7, ve kterém se toho stalo opravdu hodně. Jak náš tým, tak tým hostů Severních větrů ze Stříbra hráli hokej, který se musel líbit. Šance byli na obou stranách, zákroky brankářů se postupně zvyšovali. Najednou ale přišel první gól a to ze strany hostů (Severních větrů). Byla to velmi z jejich strany šťastná z naší smolná trefa, která prošla do naší sítě. Gól to ale byl a my jsme museli dát hlavy nahoru, dál hrát a hlavně nepolevit. No a tak nás ten inkasovaný gól opravdu na zadek neposadil a začali jsme hrát jako na začátku. Obzvlášť 1 formaci vedené Víťákem se opravdu dařilo a prakticky nepustila soupeře z jejich obranného pásma. Nesmíme ale dnes zapomenout na skvělého a bezchybného Loužu v naší brance, který předvedl skvělou formu, která mu doufejme vydrží co nejdéle, aby nás stejně jako Klásek držel nad vodou, když to zrovínka nejde. Takže dnes velké DÍK Loužovi.

                První třetina však skončila nakonec  0:2 v náš neprospěch. A to díky hodně smolnému vlastnímu gólu, ale tohle prostě k hokeji bohužel také patří. Ve druhé třetině jako bychom byli úplně nový tým malé chybičky jsme sice dělali, ale nakonec z našeho tlaku vzešel 1 gól, který vstřelil Martin Krňoul díky skvělé rozehrávce od beků a nahrávce Víťáka. Byla to ohromná radost už jen proto že druhá formace začala hrát také lepší hokej (Haidy skvěle držel útočné pásmo). Třetí formace se začala náhle dostávat do brejků, jak Pavel tak i Milan se nelítostné draly dopředu.

                Gól však nepřicházel! Až 4 minuty před koncem třetí třetiny byl ostrý zákrok na našeho hráče a pro nás přišla 3 minutová přesilovka a tudíš velká šance na vyrovnání. A najednou se také tak stalo. Něco kolem 2 minut před koncem jsme využili přesilovou hru díky skvělé střele z dálky kterou prostřelil Víťák brankáře a sám nevěřil že je to gól až na naší střídačce i na ledě zavládla neuvěřitelná obrovská a hlavně vybojovaná radost. Celý tým svým výkonem a bojovností takovou tou dravostí za pukem vybojoval historicky 1 BOD (a doufejme, že v žádném případě nebyl poslední!). DÍKY KLUCI a nezapomeňte ,, Kde je srdce, tam je SÍLA“.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31