Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hc Hursch : Fire Dragons 0:9

10. 3. 2013

Dnes dne 10. 3. 2013 sehrál náš tým zápas dalšího kola Hobby ligy, kdy nás hostil tým HC Hursch. No a zápas byl plný šancí, které si hlavně náš tým vytvářel. Zápas měl také veliké tempo, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Hned na začátku první třetiny se nám podařilo dostat do vedení díky skvělému průniku a pak ještě lepšímu zakončení Petra Hanzla. Po chvilce hry a dobrému tlaku našeho týmu našel odražený puk Milan Albrecht a bez problémů ho dostal do soupeřovi branky. Po první třetině tedy platil stav 0:2.

Ve druhé třetině se hra kouskovala a to díky četným vyloučením na obou stranách. Ale poté náš tým opět udeřil a to když se trefil Martin Krňoul. Poté soupeři měli pár dobrých šancí, ale Petr Klas v naší brance chytal opravdu skvěle a tak se soupeřům gól dát nepovedlo a tak udeřil v polovině druhé třetiny opět Petr Hanzl po přihrávkách Martina Víta a Martina Krňoula, kdy trefil přesně roh soupeřovi branky. No a v této třetině už se nic jiného nestalo a tak stav tedy po dvou třetinách 0:4.

Ve třetí třetině náš tým jako by měl více síly a soupeři jako kdyby o nic přicházeli. Šance na naší straně přibývali. A hned jednu z těchto šancí dokázal proměnit Petr Holeczy. Poté se po přihrávce od Petra Hanzla prosadil i Martin Vít, když zvyšoval už na 6:0. V polovině třetí třetiny náš tým hrál přesilovku 5 na 3, ve které se nám podařilo možná třikrát netrefit prázdnou branku. Ani střela Martina Krňoula, poté ani střela Milana Albrechta a Martina Víta neskončila v brance. Až po těchto šancích takové nenápadné nahození Petra Hanzla výborně tečoval Martin Krňoul a dal tak sedmý gól našeho týmu. Šance přibývali, Radek bouček nezúžitkoval skvělou přihrávku od svých spoluhráčů a poté se nedokázal v samostatném úniku prosadit ani Pepa Mlejnek. Ale nakonec přišel další gól, když se k odraženému puku dostal Honza Štěpánek a přesně zakončil. No a naše vítězství pečetil pak Martin Krňoul, který tak zároveň završil svůj Hattrick. Dnes opravdu patří velká pochlava celému týmu jak obráncům kteří hráli zodpovědně v zádu tak i útočníkům kteří byli např. v předbrankovém prostoru jako třeba Michal Vacátko, který před brankou soupeře předvádět skvělou práci. No a samozřejmě velká pochvala a dík Kláskovi v brance, který nás dnes také svými 16 zákroky podržel. Stav na konci zápasu tedy 0:9 a do historie se nám zapsalo také první čisté konto pro náš tým.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31