Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Matadors : Fire Dragons 5:5

26. 2. 2012

Dnes dne 26.2.2012 hrál náš tým další zápas Hobby Ligy a to s obhájci titulu z minulého ročníku HC Matadors. Pro nás to byl velmi těžký zápas, který nás navíc stál mnoho sil, ale zvládli jsme to na výbornou a to proto ze jsme nepřestali hrát a hlavně bruslit. Dnes jsme sami sobě a všem dokázali, že se dá hrát úplně s každým.

            V první třetině jsme sice na začátku trošku zaspali, a to nás stálo 4 góly do naší sítě. A vypadalo to, že zápas skončí vysokým debaklem. Opravdu jsme se snažili, ale nedařilo se nám téměř nic. Rozehrávka vázla, chyby přibývaly. Všichni byly ospalí a to asi proto protože zápas byl velmi brzy ráno. Ale povedlo se nám přesto dát gól, který dal Martin Vít a který nás jak se říká, nakopl. No a pak přišel i druhý gól našeho týmu, který dal po skvělé souhře se svými spoluhráči Martin Krňoul a na naší střídačce vypukla obrovská radost, která všechny hráče v našich třech formacích ještě více zvedla. Sebevědomí měli všichni na maximum Stav po první třetině 4:2.

            Ve druhé třetině jsme byli úplně jiným týmem. Týmem, který hrál přesně to, co měl, každý si zodpovědně hlídal svoji pozici, obránci skvěle blokovali a vypichovali střeli soupeře. A zřejmě proto padl třetí gól našeho týmu, který padl dokonce ve hře v oslabení a vstřelil ho Karel Tatíček po skvělém úniku a ještě lepší přihrávce od Martina Krňoula. No a na konci druhé třetiny po neustálém tlaku našeho týmu padl i vyrovnávací gól po krásné individuální akci Martina Krňoula zpoza branky. Pak na naší střídačce a i na tribunách, kde byla početná skupinka našich fanoušku vypukla neobyčejná radost. U soupeřů to však bylo naopak. Byli dosti zaražení a asi nemysleli, že dokážeme srovnat nepříznivý stav. A tak po druhé třetině stav 4:4. 

            No a ve třetí třetině to byl hokej nahoru dolu, šance na obou stranách. Všechny tři formace našeho týmu dávali do hry úplně všechno. Ale padl gól a to bohužel do naší sítě. Ale náš tým jako by to nevnímal, hned zvedli hlavy nahoru a pokračoval ve skvělém výkonu. A nakonec se nám podařilo 40 vteřin před koncem po oddechovém čase vstřelit 5 gól po krásné souhře první formace, která dávala gól do téměř prázdné branky a to jmenovitě Michal Vacátko po krásné přihrávce od Martina Víta. Na naší střídačce všichni křičeli gól, až si z toho pomalu vykřičeli hlasivky, ale radost byla neuvěřitelná. Opravdu nádherný zážitek. Myslím si, že všichni věřili až do samotného závěru a to se nám vyplatilo. Chci všem hráčům poděkovat za vynikající výkon, který předvedli a také skvělým fanouškům, kteří nás svým fanděním táhli alespoň k remíze proti takto silnému soupeři a obhájci titulu z minulého ročníku Hobby Ligy. Takže díky všem a nezapomeňte: ,,Kde je srdce, tam je i obrovská síla“.Konečný stav 5:5.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31