Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Sah Plzeň : HC FIre Dragons 1:8

12. 4. 2012

Dnes dne 10.4.2012 hrál náš tým předposlední zápas Hobby ligy, který se naši hráči bez zraněného kapitána Honzy Krňoula řádně užily. Padaly góly, viděli jsme první hattrick v našem týmu a slavily jsme nejvyšší vítězství v dosavadním průběhu sezóny.

                V první třetině byl ze začátku tlak našeho týmu neuvěřitelně velký a v prvních 10 minutách se hrálo jen v jejich obranném pásnu a to také zřejmě vedlo k našemu prvnímu přesnému zásahu, který dal Michal Vacátko, který tím nastartoval gólovou nadílku, kterou nakonec soupeř od našeho celku dostal. Po chvilce přidal další Martin Krňoul, když si za naší brankou převzal puk od našeho gólmana Petra Klase, přejel celé hřiště a korunoval krásnou střelou pod víko. Soupeře jsme opravdu nepustily k ničemu a odpovídal tomu i poměr střel, který skončil 15:3 v náš prospěch. Stav po první třetině 0:2.

                Ve druhé třetině jako kdyby náš tým dostal ještě více sil jak do rukou tak do nohou. Přihrávky najednou létaly přesně na hokejku, hráči o sobě věděli, vytvářeli si obrovské šance, které nakonec vedli ke gólu. A gól dal Radek Bouček po skvělých přihrávkách od svých spoluhráčů Petra Heidtkeho a Milana Albrechta. Pro Radka to byla třetí trefa v sezóně. No a po chvilce už jsme zvyšovaly na 4:0 a gól dával Martin Vít po přihrávce od svého bratra Michala. Myslím, že to byla už jen odměna za výborný výkon, který celá naše první lajna předváděla, ale vlastně né jen první lajna i ostatní hrály skvěle. Neutekla ani minutka a první lajna skórovala znova a to Vaci svým druhým gólem zvyšoval na 5:0 a to opět po nádherné přihrávce Martina Víta. Ke konci druhé třetiny jsme ještě přidali další zásah a autorem byl Michal Vít, který si výborně vyměnil puk se svými spoluhráči. No a po druhé třetině stav 0:6.

                Ve třetí třetině jsme přidaly ještě dva další zásahy. Nejprve Vaci krásnou střelou završil svůj první hattrick v této sezóně. Poté jsme měli opět obrovský tlak, kdy soupeři už tahaly své dost unavené nohy. Radek Hyťha měl výborný výjezd na branku, který zakončil tvrdou střelou, která bohužel skončila mimo. Boučova formace pak soupeře zatlačila v jejich obranném pásmu kde svými přihrávkami motaly hráčům Sahu hlavu. Třetí formace Pavla Kolmana pak zase pro změnu moc nepřemýšlela a téměř každý druhý puk mířil na soupeřovu branku. Dobrou šanci si vytvořily, jak Karel Tatíček, tak i Martin Krňoul. Poté jsme dali sice gól, který dal Michal Vít , ale bohužel kvůli přestupku stojícího hráče v brankovišti nemohl být tento gól uznán. Gól, který však byl uznán, přišel jen 2 minuty poté a autorem byl Martin Vít, který tak korunoval vysokou výhru našeho týmu. Soupeř pak jen sebral takovou nenápadnou střelou Kláskovi první nulu v sezóně, ale i tak byla radost opravdu veliká a jak jsme si řekli již na začátku. ,,Tenhle zápas si užijeme“. Tak to jsme také udělali. Vždy, když jsme měli puk na hokejkách tak naše sebevědomí rostlo a i ty malé chybičky co jsme dělali, šli stranou. A také proto prostě platí známé staré motto – Kde je srdce, tam je i obrovská síla. 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30