Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Severní větry : HC Fire Dragons 7:5

31. 3. 2012

Dnes dne 30. 3. 2012 hrál náš tým dohrávku 21. kola Hobby ligy a to s týmem Severních větrů ze Stříbra. Zápas byl hodně bohatý na góly a také na gólové šance. Ale jak už to chodí v každém sportu vítěz může být jen jeden.

                První třetina nám nabídla první gólové momenty a to od domácího týmu když otevírali skóre po drobné chybě v naší obraně. Poté jsme ale zabraly a po krásné souhře 2 formace se hrálo zase od nuly díky trefě Jindry Hrubého. Šance na obou stranách samozřejmě přibývali, tyčky zvonili. A najednou náš tým dostal góla a Severní větry opět vedli o gól. A nám nezbylo nic jiného než na soupeře zatlačit a vytvořit si lepší šance na skórování a dařilo se nám to úspěšně. Ke konci první třetiny jsme opět srovnaly a to jmenovitě Martin Vít po krásné a přesné nahrávce od svého bratra Michala zasunul puk do sítě soupeře a byla to první trefa sezony v přesilové hře. Stav po první třetině tedy 2:2.

                Druhá třetina byla ve stejném ražení jako první. Další na góly bohatá třetina přinesla přesnou trefu opět ze soupeřovy strany. My se ale nevzdávali, konec konců byl začátek druhé třetiny. Po pár minutách nedaření se projít střední pásmo najednou gól, který po střele Milana Albechta dorazil možná trochu se štěstím Martin Krňoul. Tento gól nás hodně pozvedl a my začali hrát o něco lépe u puků jsme byli rychleji, soupeři dělaly chyby v rozehrávce, my ale gól do sítě protlačit nedokázali. Stav po druhé třetině tedy 3:3.

                Třetí třetina byla podle mě tou nejlepší ukázkou hokeje jak z naší tak i ze soupeřovy strany, kdy nechyběli souboje u mantinelů, drobné potyčky mezi hráči, tlačení se do branky. Hrál se hokej jak se patří a góly samozřejmě padaly na obou stranách. Soupeř dokázal vstřelit hned rychlý gól a opět vedl. Jidrovi Hrubému se pak takovou nenápadnou střelou povedlo překvapit brankáře a tím náš tým vrátit do hry. Jenže pak jako bychom přestaly bruslit a dostaly jsme gól a po něm ještě jeden, který soupeři zvedl sebevědomí. My se ale nevzdali a vyžádali jsme si oddechový čas a po něm jsme to zkusily se šesti hráči v poli a povedlo se nám jmenovitě Michalu Vítovi, který po přesné přihrávce svého bratra dával gól. Pak jsme ale dostaly dalšího góla trochu smolného, který už byl pro soupeře vítězný. Zápas teda skončil 7:5.

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31