Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sah Plzeň - Fire Dragons 3:7

29. 9. 2013

Máme tu další zápas týmu HC Fire Dragons a to proti týmu SAH Plzeň. No a zápas druhého kola Hobby ligy přinesl opět velké množství krásných gólů, osobních soubojů a drobných slovních provokací. Ale náš tým to nakonec zvládl, i když to nebyl zrovna lehký úkol.

               V první třetině se soupeři ujali brzy vedení po chybě v naší obraně. Náš tým pak zabral a vytvořil si pár dobrých šancí, které ale bohužel pro nás gólem neskončily. Párkrát jsme trefili brankovou konstrukci. Ale brankář domácích chytal opravdu výborně. Po pár minutách jsme se ale konečně mohli radovat z jeho překonání. A to když se po dobrém napadání dostal ke střele Jakub Demiš a odražený puk pak do prázdné branky dorážel Pepa Mlejnek. A bylo srovnáno. Náš tlak pokračoval i nadále ale gól se nám opět vstřelit nedařilo. Gól se podařilo dát soupeřům a dostaly se opět do vedení, jenže přišla rychlá odpověď v podání Petra Hanzla. Skóre po první třetině zůstalo tedy 2:2.

               Ve druhé třetině se dostal do vedení náš tým a to po druhém gólu Petra Hanzla. Pak jsme dokázali přidat další branku, když skvělou souhru první formace zakončoval Ondra Bažant. Dokázal se prosadit i Martin Vít, po krásné a hlavně přesné přihrávce Radka Hyťhy. Soupeři však dokázali snížit na 5:3. Tento stav platil tedy po druhé třetině

              Třetí třetina už se jen dohrávala a náš tým zaznamenal ještě dvě trefy do branky soupeře. Tu první po parádní akci zakončil Martin Krňoul. No a na konečných 7:3 upravil přesnou střelou zápěstím Ondra Bažant, pro kterého byl dnešní zápas skvělou premiérou v našich barvách.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30