Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šeříkovka : Fire Dragons 6:3

1. 4. 2013

Včera dne 30. 3. 2013 sehrál náš tým zápas předposledního kola základní části Hobby ligy, kdy nás na svém ledě přivítal tým Šeříku. Zápas byl velmi povedení plný šancí, osobních soubojů a krásných akcí.

V první třetině jsme se hned v úvodu dostali do vedení díky nahození Petra Musila, které prošlo až do branky soupeře. Poté šance na naší straně přibývali, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli. Hráli jsme aktivně, tlačily se do branky ale další gól nepřicházel. Až teprve ke konci první třetiny dokázali soupeři vyrovnat na 1:1. Tento stav tedy platil po první třetině.

Ve druhé třetině měl náš tým opět na vrch ale gól nepřicházel. Šancí bylo opravdu mnoho. Myslím si že do toho všichni hráči daly opravdu vše. Jenže, přišel rychlý úder soupeřů a to hned třikrát v krátké době no a tak soupeři v průběhu třetí třetiny vedli už 4:1. Na štěstí ke konci třetiny se dokázal prosadit Radek Bouček, když po vyhrané buly od Honzy Krňoula se dokázal dobře zorientovat a dostat puk až za brankovou čáru. A tak jsme dokázali snížit na 4:2.

Ve třetí třetině jsme opět nebyli tím horším týmem. Měli jsme obrovské množství příležitostí dát gól, ale dnes nám prostě nebylo souzeno je proměnit. Soupeři ovšem dokázaly rychlým výpadem přidat další gól. Náš tým ovšem pořád věřil, že tento zápas není ztracen. Bojovali jsme opravdu až do poslední chvíle avšak jsme dokázali už jen snížit na 5:3, když se prosadil Martin Vít. Následná hra bez brankáře nám však nevyšla a tak soupeři trefou do prázdné branky upravily skóre na závěrečných 6:3.

Prohra však nebylo to nejhorší, co nás v tento den potkalo, ale o tom až někdy jindy a někde jinde. Nyní nás čeká poslední zápas základní části a poté Play off, ve kterém necháme opravdu vše a nic nevypustíme. Zápas se hraje 45 minut a mi v nich budeme bojovat jako opravdový draci abychom nakonec docílili vytouženého úspěchu. DRACI jsou totiž silná stvoření a nás bude provázet jejich síla.

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31