Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj o plzeňský tuplák 2012

Dnes 14.4.2012 jsme se zúčastnili druhého ročníku turnaje o plzeňský tuplák. Tento turnaj měl být v podání ryze amaterských týmu, ale opak byl pravdou, tento fakt nám potvrdili i hráči Pilsfans, které jsme si půjčili na výpomoc, jelikož naše sestava byla pro tento turnaj zcela zdecimovaná.

První zápas jsme odehráli proti týmu AHC Plzeň 2009 A, tento tým byl ryze složen převážněji z hráčů, kteří hráli nebo stále aktivně hrají vyšší soutěž než je naše Hobby liga a hned se to promítlo i na výsledku zápasu, tento zápas jsme oficiálně prohráli 5:0, my však avizujeme výsledek 5:1, jelikož gól, který vsítil Milan Albrecht byl čistě regulérní a tudíž měl platit, ale golman AHC avizoval, že nebyl nu asi mu nic fair play neříkalo, podobně jako jeho spoluhráčům, ale vem to čert proště jsme padli 5:1 a ještě jsme přišli o Vaciho, který dostal hokejkou po čuni a z rozraženým nosem odjel na ošetření.

Hned v druhém utkání na nás čekal neznámý soupeř a to tým AHC Čáp Auto Klatovy. Tento soupeř byl také z kategorie složitějších, ale proti tomuto týmu jsme předvedli již lepší výkon, i když Louža, který chytal tento zápas, se měl co ohánět, jelikož soupeř nás moc nešetřil. AHC Čáp zužitkoval své silné zkušenosti a vyhrál poměrem 3:0.

Poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti týmu HC Tango Klatovy. Tento zápas byl snad naším nejlepším představením na plzeňském tupláku. Hned od úvodu utkání jsme vedli díky trefě Páji Kolmana, pro kterého to byl premiérový gól za náš tým. Nutno dodat, že nás držel i Klásek v bráně, který pořád vyhrožoval, že udělá "Dušana", nu skoro se mu to povedlo klukovi ušatýmu. Vedení jsme drželi skoro až do půle zápasu, kdy soupeř s námi srovnal krok a vyrovnal na 1:1. Hned po rozehrání se však dostal do přečíslení Kolmi s Víťákem a druhý jmenovaný zvrátil stav opět na naši stranu. Poté si vypracovala slušné šance i Boučova formace ale ani Milan a ani Bouča své příležitosti nevyužili. Poté se ještě do slibné šance dostal Jarda, ale bohužel gól ani z jedné šance nepadl. A přišlo zlostné pravidlo nedáš dostaneš, kdy jsme špatně střídali a z následného závaru před brankou soupeř vyrovnal na 2:2. Poté měl ještě jednu velkou gólovku Víťák, který jel zcela sám na golmana a zkusil bekhendovou kličku, ale golman soupeře jeho počin přečetl a vychytal ho. Do konce zápasu se již nestalo nic a tak byl náš tým po pouhé remíze odsouzen k zápasu o 7.-8.místo.

Zápas o sedmé místo jsme odehráli proti celku AHC Plzeň 2009 B, byl to mnohem přijatelnější soupeř než jejich áčko, ale po těžkém zápase s Tangem už nám moc sil nezbylo a tento zápas jsme prohráli 2:0 a obsadili tak poslední příčku, ale tak ponaučení pro příště, že si máme nadraftovat hráče z NHL, kterým skončila sezona :-D :-D. Ale tak aspoň jsme si zahráli a byla alespoň sranda a děkuji všem, kteří se účastnili za náš tým.

Sestava HC Fire Dragons 2011 na turnaji byla:

Brána: Klas, Loužecký

Obrana: Plachý - Holéczy, Nentvich A. - Hyťha, Nentvich M. - Valenta

Útok: Kolman - Vít Martin - Franěk, Kantner - Bouček - Albrecht, Salvét - Mlejnek - Michálek, Vacátko - který však odstoupil kvůli zranění po prvním zápase

 

Jinak nutno dodat klucí díky a příští rok je NÁŠ!!!

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< listopad >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30