Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zakončení historicky první sezony 2011/2012

22. 4. 2012

Dnes dne 21. 4. 2012 se náš tým nejprve rozloučil s ledovou plochou na zimním stadionu v Rokycanech, kde náš tým hrát strandamač. Na sranda mači byly dva týmy jeden vedl náš kapitán Honza Krňoul a druhý jeho bratr Martin Krňoul.

V týmu Martina Krňoula byli Vaci, Kolmi, Radek Hyťha, Klásek tentokrát jako hráč v poli, a Louža také jako hráč v poli i když hrál v brankářské výstroji. No a v týmu našeho kapitána byli Milan Albrecht, Nenťa jak mladší tak i starší, Vali a Pepa Mlejnek. Gólmani byli Pucek a vyjímečně a asi naposledy jak sám on pravil Bouča i když chytal dobře do té doby, než mu Aleš Nentvich vymetl pavučinu v pravém horním růžku při samostatném úniku.

Zápas byl velmi vyrovnaný, černý tým prohrál asi jen o 20 gólů, takže se na obou stranách hrál opravdu velmi vyrovnaný hokej. Šance byli, gólmani chytali, utkání se samozřejmě neobešlo bez nějaké té bitky, kdy po dlouhém vysilujícím souboji Vaciho proti Valimu nakonec Vaci vyhrál, po té se jiskřilo ještě jednou, když si to Klásek rozdal s Loužou to byl také velmi vyrovnaný souboj, který víceméně skončil dříve, než začal. Ale nejdůležitější je že jsme si mač velmi užili a myslím, že to byla krásná třešnička na dortu ke konci po takto skvělé první sezoně.

Večer pak přišlo rozloučení se sezonou ve formě oslavy. Na které se mimo jídla a pití udělovali i individuální ocenění nejlepších hráčů a to jmenovitě nejlepší brankář našeho týmu se stal kdo jiný než náš superman Klásek, který si to po zásluze zasloužil. Ale i naši dva další brankáři odvedli v sezoně skvělou práci a podržely nás. Nejlepším obráncem našeho týmu byl pak zvolen Petr Holeczy, který když bylo řečeno jeho jméno tak si asi myslel, že jsme se zpletli. Nakonec cenu ale přijal a po zásluze mu patřila. Poté byl nejlepším střelcem a také vítězem kanadského bodování zvolen Martin Krňoul, který si to 16 góly a 11 asistencemi opravdu zasloužil. No a posledním oceněným byl Martin Vít a to za nejužitečnějšího hráče našeho týmu a ten to opravdu nečekal, ale myslím, že byl velmi šťastný, že toto ocenění dostal právě on. Samozřejmě si to opravdu zasloužil. Poté následovala týmová večeře a také volná zábava a oslavování 10 místa v tabulce v první sezoně našeho týmu. Myslím, že skvělé umístění. A jak říkali někteří, když už byli v náladě. ,,Nechci tu oslavu vidět, až budeme slavit titul v Hobby Lize“. Oslava se pak tedy opravdu rozjela a nálada byla skvělá. Tahle rozlučka měla jak se říká opravdu pořádné grády

A tak závěrem chci tímto všem hráčům poděkovat za to, že makali celou sezonu, snažily se pravidelně chodit na tréninky, dodržovali stanovená pravidla v našem týmu a v některých zápasech dokázali potrápit i ty nejsilnější soupeře. Takže velký dík. A v příští sezóně ať vystoupáme co nejvýš.

 

To vám přeje váš Kapitán.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografie


Statistiky

TOPlistArchiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31